Leren en inspireren

ONS OPEN aanbod

Wij organiseren regelmatig vormingen binnen een open aanbod in onze regio.  Ons open vormingsaanbod 2026 is in één overzicht in deze flyer te vinden. Hieronder vind je ook elke vorming apart.

Met dit aanbod spelen we in op thema’s waar veel vraag naar is. We richten ons ook op nieuwe trends of belichten thema’s die minder gekend zijn.   

Deze vormingen zijn in eerste instantie voor zorgprofessionals. Iedereen kan zich individueel inschrijven. De annulatievoorwaarden voor onze vormingen in open aanbod zijn hier te vinden.

Vormingsoverzicht Vlaanderen

De Expertisecentra Dementie bieden vormingen in open aanbod aan, verspreid over Vlaanderen.

ONS aanbod op maat

Heb je interesse in een vorming, voordracht, intervisie, traject… over dementie in jouw Limburgse organisatie?  

Bezorg ons jouw concrete vraag, minstens 4 maanden vóór de door jou gewenste datum van vorming en mail die naar ons. We nemen dan contact met je op en stemmen verder met je af.

Vormingsfondsen

Naast het Limburgse en het Vlaamse vormingsaanbod kan je via verschillende fondsen gratis vormingen aanvragen. Deze aanvragen doe je rechtsreeks via hen.