EXPERTISECENTRUM DEMENTIE Memo
Samen met negen Expertisecentra Dementie streven we naar een dementie-inclusieve SAMENleving waarin MENSEN met dementie zich gewaardeerd en ondersteund voelen. In eerste instantie zijn we het aanspreekpunt in Vlaams-Brabant voor vragen over dementie voor de professionele zorgverleners en de doorverwijzer voor vragen van families en iedereen betrokken bij dementie. We bieden kennis over preventie, onderzoek, vorming, intervisie, coaching en advies en faciliteren daarbij. Op deze website vind je informatie en expertise over dementie.
Nieuws van EXPERTISECENTRUM DEMENTIE Memo

Vlaamse inspiratiedag dementie op jonge leeftijd
Op 19 november organiseren de Expertisecentra Dementie in Gent de ‘Vlaamse inspiratiedag dementie op jonge leeftijd’ met als thema ‘Tijdig nabij: samen onderweg bij dementie op jonge leeftijd en levenseinde’.

Terzake – De dag van de Mantelzorg
Na de reportage over een familie die voor hun grootvader zorgt, ging onze collega van het Expertisecentrum Dementie Orion in gesprek in Terzake op Canvas.

Studiedag ‘Samen mens, hier en nu’
Op 9 oktober organiseren de Expertisecentra Dementie de studiedag ‘Samen mens, hier en nu’. We stellen er het geactualiseerde Referentiekader Dementie aan leerkrachten en zorg- en welzijnsmedewerkers voor.
Events
-
-
Terugkomdag 3 Referentiepersonen Dementie: Dementie en psychische kwetsbaarheid: wat met dubbel diagnoses?
Odisee hogeschool Dilbeek Stationsstraat 301, Dilbeek, Vlaams-Brabant, BelgiumExpertisecentrum Dementie MemoTerugkomdag 3 Referentiepersonen dementie: Dementie en psychische kwetsbaarheid: wat met dubbel diagnoses?
€80 -
-
Terugkomdag 4 Referentiepersonen Dementie: Gebruik van psychofarmaca bij dementie
Odisee hogeschool Dilbeek Stationsstraat 301, Dilbeek, Vlaams-Brabant, BelgiumExpertisecentrum Dementie MemoTerugkomdag 4 Referentiepersonen Dementie: Gebruik van psychofarmaca bij dementie
€80
Deze kalender bevat de activiteiten en evenementen die de Expertisecentra Dementie (mede-) organiseren.